Srebrne wisiorki

Srebrne wisiorki

Dowiedz się więcej o wisiorkach ze srebra

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Posiadanie oryginalnej biżuterii docenia chyba każda kobieta. W każdej sytuacji warto mieć zwracający uwagę element biżuterii. Co więcej chciałoby się by było to coś innego za każdym razem. Niestety możliwość nabywania takiej ilości biżuterii dostępna jest nielicznym. Z pomocą przychodzą wisiorki. Wisiorki to niedrogi sposób by za każdym razem mieć na sobie coś innego.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może leżeć blisko przy szyi albo na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Może to całkowicie odmienić wygląd całości ozdoby.

Uwagę warto zwrócić również na grubość wybieranego łańcuszka oraz materiał, z którego go wykonano. Zdecydować się można na łańcuszek ze srebra, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności biżuterii może przysporzyć wisiorek o wymyślnym kształcie. Można dostać je w formie klasycznej (koła, łezki, rąbu itd.), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z bajek.

Szeroki wybór istnieje również jeśli chodzi o tworzywie wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]