Srebrne kolczyki – jak wybierać i pielęgnować

Srebrne kolczyki – jak wybierać i pielęgnować

Jeśli chcesz nabyć kolczyki srebrne, koniecznie odwiedź ten adres

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najczęściej wybieranych przez kobiety dodatków. Pasują na każdą okazję – bardzo uroczystą i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy dlaczego są tak chętnie kupowane, a także gdzie można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – jakie wybrać

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych formach. Najczęściej kupowane są delikatne wkręty, które pasują od święta i na co dzień, są dyskretne, ale jakże szykowne. Równie popularne są długie kolczyki, które pięknie podkreślają szyję. Są okraszone naturalnymi kamieniami albo zupełnie klasyczne. Akcesoria zrobione ze srebra nie wywołują alergii skóry, co nierzadko występuje w przypadku dodatków z plastiku. Najbardziej gustowne kolczyki uzyskano techniką matowienia, więc wybierając je zweryfikujmy próbę oraz metodę ich produkcji.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze wypielęgnowane

Srebrne kolczyki musimy umiejętnie czyścić i na bieżąco usuwać wszelkie zabrudzenia, żeby zawsze prezentowały się jak nowe. Należy przecierać je regularnie suchą ściereczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, używać specjalne produkty pielęgnujące, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki trzymać w przeznaczonych do tego pokrowcach. Nie stosujmy natomiast babcinych technik pielęgnacji, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Takie preparaty mocno rysują delikatną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór kolczyków znajdziemy na pewno w sklepach internetowych, które oferują szybką dostawę i kuszące promocje. Ponadto zakupy online to niebywały komfort, który na pewno docenią w szczególności zapracowane panie domu.