Sklep jubilerski – szeroki zakres usług związanych z biżuterią

Sklep jubilerski – szeroki zakres usług związanych z biżuterią

Na obraczki.net.pl dowiesz się jak skorzystać z pomocy złotnika Kraków.

Wraz z ożywieniem rynku i ewolucją internetu, zmodyfikowaliśmy też nasze zwyczaje związane z robieniem zakupów. Dzisiaj coraz częściej korzystamy z możliwości zakupów w sieci. I chociaż w internecie można wyszukać praktycznie wszystko, nadal jest mnóstwo rzeczy, które najwygodniej nabywać w tradycyjnych sklepach. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Czy warto kupować biżuterię od jubilera?

Kupno srebrnego wisiorka, pierścionka lub broszki wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Dlatego, aby mieć pewność, że biżuteria spełni w pełni nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją osobiście u jubilera. Jest kilka przesłanek, które uzasadniają takie działanie. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim gdy pragniemy kupić pierścionek albo obrączki, możemy przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeżeli z kolei zauważymy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt luźny albo zbyt ciasny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do właściwego wymiaru albo zrobi nowy. Kolejną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z fachowej wskazówki złotnika. Podpowie on, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, zaprezentuje współczesne trendy we wzornictwie, poradzi nam jak dobrać odpowiedni kruszec, a osobom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie daje się z okazji imienin, ślubu czy komunii.

Dodatkowe usługi jakie oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale również pełnią pomocnicze usługi. Renowacja uszkodzonej biżuterii jest jedną z nich. Jeżeli zerwał się nam wisiorek bądź wypadł kryształek z kolczyka, jubiler szybko i sprawnie zreperuje go w swoim zakładzie. Zmieni też obwód bransoletki, gdy odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto miał inny rozmiar palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na pierścionku lub zawieszce datę, gratulacje, podziękowania albo inny ważny dla nas cytat. Natomiast jeżeli pragniemy obdarować kogoś oryginalnym prezentem, albo mamy własny pomysł na pierścionek czy też naszyjnik, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w mieszkaniu trzymamy zbędną czy też uszkodzoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup złota.

Nasza lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]