Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

Sprawdź biżuteria srebrna sklep internetowy na www.bizutik.pl

Jest z człowiekiem od tysiącleci i mimo dostępności różnych nowych projektów, w gruncie rzeczy mało się zmieniła. Biżuteria nadal pełni tę samą funkcję – jest swego typu dekoracją człowieka, a także pozwala na oddanie swojego charakteru. Nic zatem dziwnego, że biżuterię tak samo chętnie zakładają kobiety i panowie, maluchy i ich rodzice, osoby z rozmaitych grup społecznych. Niezależnie od tego, jakie wzory lubimy, prawie za każdym razem biżuteria jest wykonywana z tych samych surowców – zazwyczaj ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak chętnie noszona? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały co najmniej kilka dziesięcioleci?

Mocne strony srebrnej biżuterii

Największym atutem srebrnej biżuterii jest bez wątpienia to, że jej stosowanie pozwala uniknąć różnych powikłań. Srebro jest antybakteryjne, więc noszenie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane klientom, którzy w ostatnim okresie przekłuły ciało. Nie wolno nie wspomnieć również o jego wyglądzie, który idzie w parze z dość niewielkimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak dbać?

Srebro wytrzyma sporo czasu, jednak należy prawidłowo je pielęgnować. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – łatwo ją porysować czy pęknąć w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi też być czyszczona w wodzie z denaturatem czy amoniakiem. Trzeba przechowywać ją w szkatułce z delikatną wyściółką – nie dopuścimy tak do jej uszkodzenia.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]