Na randke i na co dzień – długie kolczyki

Na randke i na co dzień – długie kolczyki

Szukasz długich kolczyków? Zobacz tu.

Elegancka biżuteria doskonale podkreśla prawdziwe piękno wszystkich kobiet i sprawdza się w przeróżnych sytuacjach – można ją nosić na wielkie przyjęcia, romantyczną kolację we dwoje bądź do pracy. Jak dobrać długie kolczyki do rodzaju urody?

Kolczyki długie – jak je dopasować?

Długie kolczyki pasują do różnych rodzajów urody – mogą je nosić panie o krągłej twarzy, jak i te ze stanowczo zaznaczonymi kośćmi policzkowymi. Wszystko zależy od efektu, jaki pragniemy ostatecznie osiągnąć. Kolczyki o długości co najmniej 2 centymetry cudownie wysmuklają szyję oraz wyszczuplają oblicze, a specjalne ku temu predyspozycje posiadają modele kolczyków o podłużnym, a przy tym cienkim kształcie, np. w postaci pałeczek czy liści. Modne są też wiszące kolczyki w kształcie subtelnych łańcuszków, które cudownie prezentują się na uszach i stanowią subtelny akcent, który nie dominuje stylizacji. Dzięki dobrze dopasowanej biżuterii cała sylwetka sprawia wrażenie lżejszej i staje się optycznie wyszczuplona. Długie kolczyki mogą również mieć formę kół – takie wzory nie wydłużają szyi, ani nie podkreślają konturów twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku kobiet, które dążą do uzyskania delikatnego wydźwięku stylizacji.

Długie kolczyki – na studniówkę i wesele

Kolczyki długie pasują zarówno na co dzień i od święta. Będą wspaniałym dodatkiem do wieczorowej sukienki, założonej na przykład na uroczystości weselne, zabawę szkolną bądź bal sylwestrowy. Śliczne kolczyki srebrne z błękitnymi kamieniami zaakcentują niebieską barwę oczu, a pozłacane pałeczki będą bardzo dobrze harmonizować z innymi elementami złotej biżuterii. Każdego dnia można z kolei nosić długie kolczyki srebrne w formie listków – są niezobowiązujące i wyśmienicie akcentują styl casual. Na romantycznej randce najlepiej zaprezentują się natomiast wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których rozbrajający blask na pewno urzeknie partnera. Dobrym pomysłem na biżuterię na spotkanie biznesowe są długie srebrne kolczyki z perłami – to oznaka ponadczasowej wytworności.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]