Tajniki SEO – nienaturalne linki przychodzące

Tajniki SEO – nienaturalne linki przychodzące

Nienaturalne linki przychodzące są najważniejszą przesłanką, przez którą na naszą stronę internetową może być zastosowany filtr Google. Czy jest możliwość uniknięcia tych negatywnych konsekwencji?

Nienaturalne linki przychodzące – groźne w skutkach

Nienaturalne linki przychodzące to stosowanie zbyt dużej liczby odnośników kierujących ruch na naszą stronę w sieci. Naruszają one zasady naturalnego linkowania wypracowane przez grupę Google, ponieważ manipulują miejscem witryny w wyszukiwarce. Przeważnie nienaturalne linki przychodzące pojawiają się w formie wpisów marketingowych najeżonych sztucznymi odnośnikami. Występuje też proces kupowania linków, co jest nielegalne. Witryna jest zbanowana filtrem w Google za nienaturalne linki, kiedy nierzetelne praktyki zostaną odkryte, a to wiąże się nagłym obniżeniem jej rangi w przeglądarce, czsem aż o 50 podstron.

Która firma rozwiąże problem nienaturalnych linków przychodzących

Trzeba podkreślić, że jeśli na adres www będzie założony filtr w Google za nienaturalne linki, mamy prawo walczyć o reaktywowanie normalnej pozycji w przeglądarce internetowej. Proces ten jest jednak niezwykle długotrwały i nie daje całkowitego sukcesu. Jeśli chcemy podnieść prawdopodobieństwo szybkiego zdjęcia filtrów – zasięgnijmy porady profesjonalnej agencji pozycjonującej. Profesjonaliści błyskawicznie zidentyfikują realną przyczynę i uporają się z nienaturalnymi linkami. Nie zapominajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i likwidowanie filtrów od Google warto zlecać tylko renomowanym podmiotom.