Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Jedyna w swoim rodzaju oferta wypraw w góry

Lubisz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś aktywnym turystą ceniącym dobrze przygotowane i bezpieczne wyprawy pod okiem profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne stopnie trudności

Exploruj.pl planuje trekkingi, których celem są łańcuchy górskie nieomal wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do zwolenników górskiej turystyki, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które uwielbiają aktywne spędzanie urlopu i posiadają pewne doświadczenie w tego rodzaju wyprawach. Aby wziąć udział w wyprawie niezbędna jest świetna kondycja fizyczna, a także zadowalający stan zdrowia. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Pierwszy typ to oferta dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w wyprawach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Wysokim stopniem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o dużej tężyźnie fizycznej i szerokich umiejętnościach.

Czemu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne doznania. Pozwalają przy tym urzeczywistnić marzenia oraz sprawdzić się w niecodziennych warunkach. Exploruj.pl angażuje wykwalifikowanych przewodników i liderów znających na wylot charakter górskiego terenu, ale również ochoczo dzielących się posiadanymi umiejętnościami z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni również zminimalizować prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Dolomity, Alpy czy na pasmo Pirin.

Nasza lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]