Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Automatyczna windykacja należności. Zdobądź więcej informacji.

Biznesmeni bezustannie szukają rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a przy tym ograniczyć czas poświęcony na wykonywanie uciążliwych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również automatyzuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – zasady funkcjonowania

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez aplikację Flobo możliwe jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a później śledzi czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko ogromnych firm, ale również i tych małych, które w miesiącu wystawiają zaledwie sto faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, wyjątkowo wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach sprawdzi się Flobo – robot do automatycznego księgowania faktur

Nie jesteś przekonany czy aplikacja Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, z których możesz zdecydować się na tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez trudu księguje należności abonamentowe, dlatego znakomicie zda egzamin w szkołach niepublicznych albo językowych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Flobo przyda się też pensjonatom, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w ustalonych transzach. A co z podmiotami świadczącym rozmaite usługi? Jeśli pomiot za zrealizowanie usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]