Zaufaj witaminom – wlewy witaminy C

Zaufaj witaminom – wlewy witaminy C

Witamina C to mikroelement o rozległym zastosowaniu, który leczy rozmaite schorzenia i wspiera układ immunologiczny. Zalecany jest zwłaszcza w okresach zwiększonej zachorowalności na przeziębienia. Od niedawna ma jednak dodatkowe zastosowanie – przy bardzo ostrych schorzeniach. Zweryfikujmy w takim razie czym są dożylne wlewy witaminy C i jakie są wskazania do ich stosowania.

Dożylne wlewy witaminy C – wyjątkowo mocne stężenie

Witamina C jest mikroelementem niezbędnym do życia człowieka. Musimy przyjmować jej dawki z zewnątrz (np. z warzyw), ponieważ samodzielnie nie jesteśmy w stanie jej stworzyć. Nowoczesna medycyna od dłuższego czasu weryfikuje wpływ witaminy C na terapię poważniejszych chorób – boreliozy, miażdżycy, jak również mnóstwa innych. Medycyna sprawdza szczególnie oddziaływanie witaminy C na niszczenie komórek nowotworowych – niektóre badania starają się dowieźć, że włączenie niekonwencjonalnego leczenia może przynieść znacznie lepsze rezultaty leczenia. Dożylne wlewy witaminy C polegają na dostarczaniu sporych dawek tego składnika do ustroju. Terapia od 10 gramów pomoże zwalczyć wiele poważnych chorób.

Wlewy witaminy C – dawki ustalane przez onkologa

Technika aplikowania witaminy C, czyli z pominięciem układu pokarmowego, niweluje możliwość powstania efektów niepożądanych, które mogłyby pojawić się w przypadku tradycyjnych metod (np. suplementów). Wyniki mogą być znakomite – choroby serca zanikną i poprawi się odporność organizmu. To specjalista decyduje o kierunku leczenia i ustala stężenie, ale żeby osiągnąć ostateczne rezultaty, terapia musi potrwać przez dłuższy czas.