Z jakimi problemami można zgłosić się do psychologa w UK?

polski psycholog w UK, Leicester, Northampton

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków Polacy tłumnie zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Obecnie zjawisko to jest trochę mniejsze, ale ciągle nie brakuje chętnych do pracy właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety wyjazd do Wielkiej Brytanii może generować szereg problemów, z którymi bez pomocy poradzić sobie jest niezwykle trudno.

Polski psycholog w UK – w jakich sytuacjach jest niezbędny?

Przebywanie na emigracji oraz mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, jak również zatrudnienie na terenie obcego kraju, generują bardzo dużo problemów, którym niezwykle ciężko jest podołać. Rozłąka z bliskimi często wywołuje ogromną sytuację stresową. Do tego w wielu przypadkach pojawiają się też kłopoty ze znalezieniem etatu czy integracją ze współpracownikami. Brak opanowania języka, który ciągle jest dość często spotykany, sprawia, iż w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od kolegów z pracy. A od tego już tylko mały krok do utrudniających normalne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego rodzaju bardzo ciężko jest zapanować bez wsparcia psychologicznego. W związku z tym nie wolno obawiać się sięgania po wsparcie specjalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda rozmowa?

Rozmowy z psychologiem przeprowadzane są w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba bać się, że informacje , które zostały przekazane w czasie sesji zostaną przekazane dalej. Na psychologu spoczywa wszak obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba skrywać swoich problemów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób uporać się ze stresującymi wydarzeniami, jak również pokazuje po czym identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Konsultacja przeprowadzana jest po polsku, dzięki czemu odbywa się sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z kłopotami nie musi wszak martwić się tym, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo pojmie to, co powie jej psycholog.

Nasza lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339