Urządzenia Vitberg w pierwszej Pracowni Wibroterapii w Krakowie

Urządzenia Vitberg w pierwszej Pracowni Wibroterapii w Krakowie

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o Vitberg opinie, uzyskasz na http://tinyurl.com/y9ynzklv

W 2018 roku na krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego rozpoczęła pracę pierwsza Pracownia Wibroterapii. Projekt powstał przy współudziale firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Zajęcia dydaktyczne oraz badania z urządzeniami firmy Vitberg

Pracownia Wibroterapii powstała z myślą przeprowadzania badań naukowych nad wpływem wibroterapii na organizm człowieka. Odbywać się w niej będą również zajęcia dydaktyczne dla studentów AWF-u z zakresu fizykoterapii, odnowy psychosomatycznej oraz kosmetologii. Zestawy RAM Vitberg+, w które wyposażona jest Pracownia Wibroterapii, będą służyć również do powysiłkowej regeneracji zawodników. Popularność krakowskiej Pracowni Wibroterapii spowodowała, że moduły Vitberg zaczęto testować na AWF-ach w Gdańsku i w Warszawie.

Do jakich badań przyczynią się urządzenia firmy Vitberg?

W najbliższych latach rezultaty badań mogą pomóc w modernizacji terapii pacjentów czy usprawnieniu treningów sportowców wyczynowych. Z pewnością w Pracowni Wibroterapii będą przeprowadzane badania z zakresu fizjologii i biochemii. Analizie poddane zostanie oddziaływanie wibroterapii na mikrokrążenie i stany zapalne stawów. Wyniki obserwacji będą konfrontowane z wynikami uzyskiwanymi przez laboratoria z różnych stron świata.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]