Urządzenia Vitberg do wibroterapii – testy autora bloga „Testy outdoorowe”

Urządzenia Vitberg do wibroterapii – testy autora bloga „Testy outdoorowe”

Zainteresowany Vitberg opinie? Zajrzyj tutaj

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej częstotliwości, pozwala wyraźnie podnieść komfort życia ludzi skarżących się na bóle kręgosłupa, nóg czy szyi. Urządzenia masujące polskiej marki Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Aparaty Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, jest złożony z modułu bazowego (koniecznego do funkcjonowania całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, a także posłuży do walki z symptomami stresu i do relaksu.

Urządzenie złożone jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane nad Wisłą. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać interesujący nas poziom intensywności drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]