Urządzenia Vitberg do wibroterapii – test i recenzja portalu Napieraj.pl

Urządzenia Vitberg do wibroterapii – test i recenzja portalu Napieraj.pl

Więcej na temat marki Vitberg na napieraj.pl/wstrzasajaca-nauka-autoterapii-test-urzadzenia-i-opinie-o-vitberg/

Co o terapii wibracjami sądzą osoby aktywnie uprawiające sport? Czy rekomendują korzystanie z Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jakie oddziaływanie na organizm mają drgania?

Urządzenia firmy Vitberg – opinie osób aktywnie uprawiających sport

W sportowej rehabilitacji od kilkunastulat stosuje się drgania o niskiej częstotliwości. Wibroterapia może wpłynąć pozytywnie na zwiększenie poboru tlenu, a także utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny odpręża mięśnie, przyśpiesza ich regenerację po znacznym wysiłku. Nawet jeśli uprawiamy sport wyłącznie dla przyjemności, również możemy czerpać z dobrodziejstwa wibroterapii. Dzięki firmie Vitberg łatwo można skorzystać z takiego zabiegu we własnym domu. Wytwarzane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym w prosty sposób wybierzemy odpowiedni program (w wersji podstawowej jest to tryb Nogi, Kręgosłup lub Relaks) oraz intensywność drgań.

Zestaw marki Vitberg otrzymuje liczne pozytywne recenzje zarówno od sportowców, rehabilitantów oraz lekarzy, jak i prywatnych użytkowników. Podkreślają oni, iż urządzenia pozwalają na rozluźnienie i odprężenie organizmu, dające wrażenie jak po profesjonalnym masażu fizjoterapeuty.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]