Urządzenia RAM Vitberg+ – zobacz co myśli o nim Mistrz Świata w kickboxingu

Urządzenia RAM Vitberg+ – zobacz co myśli o nim Mistrz Świata w kickboxingu

Więcej szczegółów o Vitberg opinie uzyskasz tutaj

Nieistotne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy Panią domu, z pewnością urządzenie RAM Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są aparaty do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia firmy Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Bądź towarzyszem Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy podczas ich odwiedzin w centrali firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im modułowe urządzenia do terapii wibracjami tej marki. Bolące biodro, regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych, spowolniony metabolizm czy stres – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o firmie

Firma Vitberg jest polskim producentem modułów do wibroterapii, która w wyniku wieloletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Urządzenia są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszelkie ich podzespoły składane są ręcznie. Vitberg kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg wciąż usprawnia oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami, jak również zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]