Urządzenia firmy Vitberg – do domowej wibroterapii

Urządzenia firmy Vitberg – do domowej wibroterapii

Zobacz Vitberg opinie na https://natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala

Ludzie pracujący przed monitorem z czasem zaczynają skarżyć się na bóle kończyn, otyłość oraz bóle kręgosłupa. Jedną z metod walki z tymi dolegliwościami jest wibroterapia, przeżywająca w ostatnich latach swój renesans. Prace badawcze nad tym sposobem terapii prowadzano już w latach 60-tych XX w. Terapia wibracjami nie tylko wpływa na uśmierzanie bólu, ale poprzez przyśpieszenie metabolizmu oraz pobudzenie włókien mięśniowych może wspomóc także odchudzanie. Wibroterapię chętnie stosują też zawodowi sportowcy do regeneracji mięśni po intensywnym treningu.

Wibroterapia w domu z urządzeniem RAM Vitberg+

Terapia wibracjami jest jednak dostępna i dla zwykłego Kowalskiego. Można się jej oddać we własnym domu, bez uciążliwego umawiania się na zabiegi u rehabilitanta. W sprzedaży dostępne są urządzenia do wibroterapii opracowane przez firmę Vitberg, które przeznaczone są do aktywnego masażu drganiami różnych części ciała. Moduł bazowy RAM Vitberg+ umożliwia korzystanie z 3 głównych programów: Kręgosłup, Relaks i Nogi, w których można ustawić cztery poziomy intensywności wibracji. Część podstawową można powiększyć o uzupełniające moduły: Kolana, Nogi, Metabolizm, Szyja i Biodra.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]