„Uroda i Zdrowie” sprawdza materace do wibroterapii marki Vitberg

„Uroda i Zdrowie” sprawdza materace do wibroterapii marki Vitberg

Dowiedz się więcej o marce Vitberg - poszerz swoją wiedzę!

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadzili autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po trzydziestodniowym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – opinia redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw firmy Vitberg jest prosty do uruchomienia. Dosłownie chwilę po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania działają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg opracował również moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Intensywność drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie procesów przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie miesięcznego testu – utratę kilku zbędnych kilogramów.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, z którego można korzystać również przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]