Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Kto Cię wyleczy”

Vitberg opinie, Vitberg

Czy wibroterapia jest w stanie pomóc osobom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Poznaj opinię dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii firmy Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed komputerem z czasem odczuwamy zesztywnienie ramion i szyi, uczucie ciężkości w nogach czy bóle dolnego odcinka kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ćwiczeń, ponieważ niedostatek czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których odczuwamy ból. Moduły zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w drgania plecy, biodra, szyję, nogi lub kolana. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także relaksuje, co owocuje spokojniejszym snem i obniżeniem poziomu stresu. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm, który wspomaga odchudzanie.

Zestaw RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i pięciu opcjonalnych modułów aktywnych. Podział na moduły jest istotną zaletą urządzeń firmy Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich elementów lub wybrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]