Szukasz lekkiej maseczki wielokrotnego użytku? Wypróbuj Mini Shield!

maseczka z przyłbicą, maseczka wielokrotnego użytku

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na cały glob, kompletnie przeistoczyła nasze kontakty z innymi ludźmi oraz bieg życia. Normy dystansu społecznego narzucają nieodzowność używania różnych środków, których zadaniem jest chronić nas przed rzeczywistym zagrożeniem złapania tego groźnego wirusa. Idąc do kina czy przychodni, gdzie najczęściej przebywamy w większej gromadzie ludzi, musimy dla bezpieczeństwa nosić na ustach i nosie ochronną maseczkę. Jak natomiast postąpić, jeżeli mamy problemy z zaczerpnięciem oddechu w popularnej maseczce z tkaniny?

Maseczka wielorazowa – wygodna ale trwała

Osoby, które sądzą, że bawełniane maski ochronne są niekomfortowe i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich noszenia, mogą zakupić mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Ochrania ona użytkownika przed zarażeniem wirusem w podobnym stopniu jak maseczka chirurgiczna, tzn. przykrywa nos oraz usta, ale równocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej podstawowymi atutami są wytrzymałość, wygoda oraz nieznaczna waga, nie wykraczająca poza 7-10g. Ta maseczka z przyłbicą wyprodukowana jest z materiałów, za sprawą których może być stosowana wielokrotnie. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdym założeniu można oczyścić, a samą maseczkę można też wyprać ręcznie (do trzydziestu razy) w wodzie z detergentem.

Kto powinien używać wielorazową maseczkę z przyłbicą?

Przyłbicę ochronną poleca się stosować każdemu, kto troszczy się o ochronę, ale i komfort. Osoby cierpiące na astmę, starsze czy sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką przynosi taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani nakładać maseczki ochronne w trakcie pełnienia pracy. Vitberg Mini Shield nie utrudnia ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie nawet przez kilka godzin nie jest uciążliwe. Ludzie młodzi na pewno uznają za plus także to, że działa ona z funkcją FaceID.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]