Produkcja zestawów RAM Vitberg+ – wibroterapia w Polsce

Produkcja zestawów RAM Vitberg+ – wibroterapia w Polsce

Zainteresowany marką Vitberg? Zajrzyj tutaj

Z biegiem la terapia wibracjami znajduje uznanie w kolejnych obszarach:rehabilitacji, kosmetologii czy sporcie wyczynowym. Mało kto jednak wie, iż w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają urządzenia do wibroterapii, służące zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, sportowcom i fizjoterapeutom.

Vitberg – w 100 % polskie urządzenia do wibroterapii

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ ma miejsce w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna składa się z kilku działów, między innymi z: szwalni, działu elektroniki, montowni i wykrawalni. Zaprojektowanie urządzenia zabrało wiele lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne części poddawane są wielu testom. Okrycie urządzenia szyte jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest mocna i łatwo ją odkazić.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z urządzeń marki Vitberg, które składają się z urządzenia bazowego, 5 dodatkowych modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do optymalnego ułożenia pacjenta w czasie zabiegów wibroterapii.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]