Poznaj historię firmy Vitberg

Poznaj historię firmy Vitberg

Poszukujesz wiadomości o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Dowiedz się jak wygląda wytwarzanie zestawu RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od 21 lat trudzi się wytwarzaniem aparatów do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na kanale YouTube.

Lata badań w jednym zestawie firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które na celu poprawę jakości życia ludzi cierpiących na różne schorzenia. Kompletny zestaw składa się z sześciu elementów stymulujących i dwóch nieaktywnych, co pozwala na wystawić całe ciało na działanie drgań. Dzięki segmentacji aparatu na odrębne moduły można dowolnie dokładać do modułu bazowego poszczególne elementy masujące tak, by dostosować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o szczegóły

Do składu aparatów marki Vitberg używane są tylko elementy certyfikowane, w większości dostarczane od rodzimych dostawców. Obicie uszyte jest z łatwej do odkażenia ekologicznej skóry. Podczas produkcji zestawów RAM Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny wysokiej jakości. Każdy moduł, a także jego elektroniczne elementy sterowania, składany jest ręcznie, a następnie indywidualnie testowany przed wysyłką do kupującego.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]