Polska jakość wibroterapii – o firmie Vitberg i jej urządzeniach

Polska jakość wibroterapii – o firmie Vitberg i jej urządzeniach

Kluczowe informacje na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Zapoznaj się z wywiadem portalu „INN:Poland” z właścicielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zajęła się zagadnieniem wibroterapii ćwierć lat temu i od tego czasu z pozytywnym skutkiem ulepsza swoją ofertę.

Zestawy marki Vitberg – opinie klientów są najważniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie co najmniej od wieku, jednak intensywne badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od czterech dekad. Wibroterapia może stać się alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które być może pomagają szybciej, jednak mają działanie krótkotrwałe i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Firma Vitberg wytworzyła już ponad 250 tysięcy urządzeń, które spotkały się z przychylną opinią klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można stosować podczas regeneracji mięśni sportowców, są jednak też dedykowane do użytkowania w domu.

Firma Vitberg założył ponad 50 placówek na terenie Polski, w których możliwe jest wypróbowanie urządzenia i przekonanie się o jego skuteczności. Średnio c czwarty odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć zakupy takiego zestawu na własność. Z myślą o nich marka Vitberg wciąż pracuje nad ulepszeniem swoich produktów.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]