Opinia redaktorów portal „ABC Zdrowie” o urządzeniach RAM Vitberg+

Opinia redaktorów portal „ABC Zdrowie” o urządzeniach RAM Vitberg+

Kliknij w to miejsce, jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji na temat marki Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadziła dziennikarka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Zbadano funkcjonowanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z 6 modułów aktywnych oraz elementów dodatkowych czyniących eksploatację urządzenia znacznie wygodniejszą. W urządzeniu prędkość wibracji jest regulowania – dostępne są 4 zakresy, z czego ostatni dedykowany jest do treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na łydkach, stopach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeżeli chcemy rozszerzyć funkcjonalność urządzenia i dopasować je do indywidualnych preferencji, konieczne jest dokupienie modułu: Szyja, Kolana, Nogi, Biodra lub Metabolizm. Przy użyciu tych modułów można skutecznie przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom łydek i kolan, łagodzić drętwienie karku, jak również wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają pół godziny i można je wykonywać w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają także na używanie ich w zaciszu własnego domu.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]