Miesięczny test urządzeń do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „Polaku lecz się sam”

Miesięczny test urządzeń do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „Polaku lecz się sam”

Zobacz więcej szczegółów o marce Vitberg na https://polakuleczsiesam.pl/test-urzadzenia-do-wibroterapii-vitberg-opinie/

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia odnośnie zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po miesięcznym testowaniu modułu.

Vitberg – recenzja redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, iż zaledwie po kilku sesjach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę w pozycji siedzącej. Ponadto, korzystanie z programu do relaksacji polepszyło również sen testującego, dzięki odprężeniu ciała oraz zmniejszeniu napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, że przy stosowaniu zestawów do masażu wibracyjnego marki Vitberg istotna jest cykliczność sesji, ponieważ wtedy efekty wibroterapii odczuwa się wcześniej. Zaletą zestawem RAM Vitberg+ jest też łatwość instalacji, wysoka jakość wykonania, jego estetyka oraz fakt, iż jest to dzieło polskiej marki. Osobom zastanawiającym się nad zakupem pełnego zestawu (lub wyłącznie poszczególnych jego modułów) zaleca się sprawdzenie mat masujących w poradniach Vitberg, które działają na terenie całego kraju.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]