Lampa BEYOND – skuteczny sposób na wybielanie zębów

Lampa BEYOND – skuteczny sposób na wybielanie zębów

Mocne i perłowe zęby to marzenie każdego. Niestety bakterie nieustannie oddziałują na nasze szkliwo i sprawiają, że staje się ono żółte. Nie zawsze systematyczne zabiegi pielęgnacyjne są skuteczne. Jak odzyskać nieskazitelny uśmiech? Jakie metody wybielania są najlepsze?

Wybielanie zębów – nie tylko codzienne zabiegi pielęgnacyjne

Czyszczenie zębów po wszystkich spożywanych produktach pomaga utrzymać mocne szkliwo, ale nie zawsze chroni przed przebarwieniami. Bakterie i inne przyczyny powodują, że nasze zęby przestają wyglądać estetycznie. Domowe sposoby wybielające (paski, woski, pasty), nie zapewniają trwałych efektów. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna dysponuje szeregiem metod, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są obecnie najchętniej wybierane? Lekarze szczególnie rekomendują naświetlanie zębów lampą BEYOND, która przynosi zauważalne rezultaty już po 3 sesjach. Zabieg nie jest bolesny i jest bezpieczny dla zębów.

Wybielanie zębów – zweryfikuj stan jamy ustnej

Jak odbywa się wybielanie zębów lampą BEYOND? Zabieg rozpoczyna się od przeglądu stanu uzębienia. W dalszej kolejności za pomocą specjalistycznego szablonu oznacza się odcień zębów przed naświetlaniem. Po przygotowaniu pacjenta do zabiegu, stomatolog przystępuje do nałożenia żelu z utleniaczem na powierzchnię zębów. Kluczowy jest także dobór właściwego odczynu żelu. Środek naświetlany jest przy pomocy lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny minimalizując przebarwienia. Zabieg BEYOND wybiela zęby nawet o 14 tonów, efekty są więc niesamowite i utrzymują się do dwóch lat. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez co najmniej tydzień. Znakomite efekty daje również wybielanie zębów za pomocą lampy LED.