Czy wibroterapia jest skuteczna? Opinie o produktach medycznych Vitberg

Czy wibroterapia jest skuteczna? Opinie o produktach medycznych Vitberg

Porządna porcja informacji o marce Vitberg. Sprawdź koniecznie!

Na czym polega wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre choroby? Czy można kupić urządzenia do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, polegająca na stymulacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez odpowiedni przyrząd impulsu mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało lub skupić się na konkretnej jego części. Korzystanie z wibroterapii polecają rehabilitanci, lekarze medycyny sportowej i fizjoterapeuci.

Wibroterapia pomaga podnieść kondycję organizmu na wiele sposobów: poprawia perystaltykę jelit, wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc proces odchudzania. Drgania urządzeń do wibroterapii poprawiają krążenie w kończynach dolnych, ułatwiają relaksację pacjenta, uspokajają i łagodzą stres, a także wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – urządzenie do terapii wibracjami od polskiego producenta

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z każdym rokiem, jednak pacjenci pragną korzystać z urządzeń do wibroterapii również prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie skierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, która opracowała Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość przetestowania swoich produktów w poradniach, rozsianych na terenie kraju.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]