Badania psychologiczne i wysokościowe

Badania psychologiczne i wysokościowe

Poznaj więcej szczegółów o badaniach operatorów Bielsko Biała

Gabinet psychologiczny PSYCHE z Bielska-Białej zajmuje się przeprowadzaniem psychotestów oraz badań kierowców. Siedziba firmy mieści się przy ulicy Filomatów 10 (obok firmy BIELKON, przecznica ul. Karpackiej).

Pracownia Badań Psychologicznych PSYCHE – zakres usług

Nasi klienci to kierowcy samochodów, operatorzy: maszyn, wózków widłowych, suwnic, koparek, ładowarek, wciągarek, walców i innych maszyn. Nasza oferta dotyczy między innymi testów kierowców po kolizji. Oprócz tego jest również skierowana do tych, którzy przekroczyli dozwoloną liczbę punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; badania regularne; badania operatorów przeróżnych urządzeń; testy pracowniczych; testy wysokościowe czy psychotechniczne.
Wiemy, że są Państwo zapracowani, przez to dopasowujemy się do Państwa możliwości. Badania wykonujemy zarówno rano, jak i popołudniami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegółowy zakres usług zamieszczony jest w zakładce „zakres usług” na naszej stronie internetowej.

Prosimy zabrać ze sobą następujące dokumenty: dowód tożsamości oraz skierowanie na badania. Zapraszamy na sumienne wykonane i spokojnie przeprowadzone psychotesty.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]