Wynajem szalunków – dobre strony

Wynajem szalunków – dobre strony

Wynajem szalunków Kraków - sprawdź unikalną ofertę

Szalowanie jest wymieniane wśród najchętniej stosowanych w budownictwie technologii. Na czym polega? Szalunek to swego rodzaju forma, którą wypełnia się betonem – najczęściej przy budowie fundamentów. Szalunki zwykle wykonywane są z drewna, lecz spotyka się również wersje zrobione ze stali, a czasem również tworzyw syntetycznych. Pozostałymi niezbędnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, które umożliwiają wypracowanie odpowiednich rezultatów. Jednak ze względu na wysokie ceny nie wszystkie ekipy remontowe mają swoje szalunki. Gdy będą potrzebne, mogą bowiem po prostu je wynająć – tym bardziej, iż wynajem szalunków to aktualnie bardzo często wybierana usługa.

Zakup czy wynajem szalunków?

Zakup własnych szalunków okaże się dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zlecenia na budowę fundamentów, gdyż jak już wspomnieliśmy, są one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeśli zaś budowanie fundamentów nie jest główną usługą naszej firmy, warto sprawdzić zalety, jakie daje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze go wybrać? Przede wszystkim z powodów finansowych – wypożyczenie szalunków parę razy w sezonie jest bardziej opłacalne niż ich zakup. Warto wspomnieć także o wygodzie, ponieważ trzymanie sporadycznie używanych szalunków może powodować duże wydatki.

O czym pamiętać przy wyborze wynajmu szalunków?

Jeżeli zdecydujemy się na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze przemyśleć to, jaka firma nam je zapewni. W jaki sposób ją znaleźć? Warto wybrać ofertę firmy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla firm budowlano-remontowych – w ten sposób zyskamy gwarancję tego, iż szalunki okażą się wytrzymałe oraz praktyczne. Bardzo ważna okaże się też obsługa korzystającego z usługi – w sytuacji, kiedy zbliża się termin rozpoczęcia robót nie możemy zaakceptować spóźnienia. W przypadku wahania się warto natomiast wejść do internetu, by dowiedzieć się, co o usługach konkretnego przedsiębiorstwa mówią wcześniejsi klienci.

Nasza lokalizacja:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]