Budowa domów drewnianych – nowoczesny dom z nutką tradycyjności

Budowa domów drewnianych – nowoczesny dom z nutką tradycyjności

Budowa domów drewnianych energooszczędnych - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Wiele osób marzy o posiadaniu swojego domu. Niemałej liczbie z nich udaje się urzeczywistnić to marzenie. Jeszcze jakiś czas temu w polskim krajobrazie najczęściej dostrzec można było domy mające kształt zwykłego pudełka. Nie zachwycały one ani wyglądem, ani funkcjonalnością. Charakteryzowały się też niemałymi stratami energii. Dzisiaj wygląda to w stu procentach inaczej. Bardzo chętnie stawiamy na domy wybudowane z drewna stanowiące połączenie klasycznego stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak rewelacyjnie połączyć nowoczesność oraz tradycję?

Domy budowane z drewna to dzisiaj bardzo dobry przykład na to, jak efektywnie można zestawić ze sobą tradycyjny styl podhalański z współczesnymi rozwiązaniami, które gwarantują nam wygodę. Styl góralski – bo tak w wielu wypadkach nazywa się także styl podhalański – to kwintesencja świetnego gustu. Małe okna, charakterystyczny dach pokryty gontem, weranda lub balkon – to najbardziej charakterystyczne cechy domu, który wybudowany został właśnie w stylu góralskim. Aby jednak tego rodzaju dom był nowoczesny, architekci stawiają na liczne przeszklenia, chętnie wykorzystują również innego rodzaju nowatorskie materiały. Taki dom może być również energooszczędny. Aby tak właśnie było architekci stawiają na zwartą bryłę domu, polecają dobór odpowiednich okien oraz właściwie wykonane ocieplenie. Domy drewniane wzniesione w stylu góralskim połączonym ze stylem nowoczesnym napotyka się na ogół w w jednej części naszego kraju. Jest to rzecz jasna Małopolska, gdzie położone jest piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –zleć projekt specjaliście

Wykonanie doskonałej jakości projektu domu drewnianego będącego połączeniem stylu podhalańskiego z elementami nowoczesnymi naprawdę nie jest proste. Z tego powodu najrozsądniej jest powierzyć to zadanie fachowcom. Nie inaczej jest już na etapie budowy domu. Tylko wtedy będzie można mieć pewność, że dom będzie wyglądał świetnie, a równocześnie będzie trwały i komfortowy w użytkowaniu.

Nasza lokalizacja:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]