Nowoczesna telewizja – wzmacniacz szerokopasmowy

Nowoczesna telewizja – wzmacniacz szerokopasmowy

Więcej szczegółów o wzmacniaczu szerokopasmowym

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesne urządzenie służące operatorom telewizji kablowych. Zostało ono wyprodukowane w celu zwiększenia i wyrównywania mocy sygnałów kierowanych do poszczególnych telewizorów. Gdzie umieszcza się wzmacniasz szerokopasmowy i w jaki sposób działa?

Wzmacniacz szerokopasmowy – redukuje nieprawidłowości

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych funkcjonują z reguły w zakresie 50 Hz – 1 GHz. Doskonale redukują rozmaite zakłócenia spowodowane najczęściej przez internet LTE i umożliwiają odbiór treści interaktywnych. Przeważnie umieszczone są w budynkach, w których znajdują się ostateczni odbiorcy sygnały telewizyjnego. Moduły tego typu zasilane są lokalnie lub zdalnie, dzięki czemu wzmacniacz szerokopasmowy może być usytuowany wszędzie. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomity, a obsługa sprzętu nieskomplikowana. Sprzęty te charakteryzują się optymalnym poziomem wyjściowym – oscylującym od 123dBuV. Parametry mogą być różne, uzależnione jest to bowiem od stosowanego modelu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – moduły WHX-823 i moduły WHX-923

Obsługa sprzętu wzmacniającego sygnał jest bardzo prosta. Wykorzystuje się do tego celu elementy regulowane lub wkładki JXP. Do wzmacniaczy zaimplementowano również wbudowane zabezpieczenie przed przepięciami pochodzącymi z linii, co sprawia, że są niezwykle funkcjonalne. Innowacyjne modele mają wbudowany specjalistyczny filtr ingresu. Optymalny koszt inwestycji powoduje, że te urządzenia są powszechnie stosowane i dostarczają odbiorcom doskonałą siłę sygnału w warunkach domowych. Niezaprzeczalną zaletą jest też niski poziom mocy ok. <5,5W.

Nasza lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]