Gdzie kupić serwonapędy i silniki DC od najlepszych producentów?

Gdzie kupić serwonapędy i silniki DC od najlepszych producentów?

Zamów silnik DC.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz powszechne zastosowanie robotyki w różnych dziedzinach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po najlepsze rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. precyzyjne sterowniki serwo i układy napędowe od najlepszych światowych wytwórców.

Oferta Ultra Robotics – produkty Harmonic Drive i Eisele Antriebstechnik GmbH

Działająca od ponad 15 lat na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych DC, przekładni planetarnych i falowych, a także motoreduktorów (DC, BLDC i AC) wytwarzanych z najwyższej klasy materiałów przez renomowanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy wyróżniające się wyjątkową żywotnością oraz solidnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są wykorzystywane m.in. w produkcji układów służących do obsługi intralogistyki, robotów przemysłowych czy frezarek, a przez wzgląd na możliwość ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w kriogenice, lotnictwie oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 °C, a także przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%).

Polska firma Ultra Robotics oferuje też rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec, Sesame Motor Corp oraz Bodine Electric Company.

Nasza lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]